Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kışın Hamile Kalanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Hamilelik bir bayanın bütün hayatını alt üst eden zorlu ama bir o kadar da güzel bir süreçtir… Hele bir de kışın hamileyseniz o zaman soğukluklarda sizin gözünüzü korkutabilir. Fakat vereceğimiz akıllı önerilerle kış boyu güvende ve sağlıklı bir hamilelik geçirebilirsiniz.
Kışın Hamile Kalanların Dikkat Etmesi Gerekenler
Havaya dikkat!

Dışarda buz gibi hava ve kapalı mekanlarda sonuna kadar yanan kaloriferler he kadın için zor olabilir. Ama bir de hamileliğin neden olduğu hormon dalgalanmalarıyla uğraşıyorsanız, işte o zaman işiniz iyice zor demektir. Peki bu durumda ne yapmalısınız? Uzmanlara göre işin sırrı kat kat giyinmekte… Mesela kotunuzla ipekli kolsuz tunikler ya da bluzlar giymeyi deneyebilir ve bunların üstüne bol kazak ya da ceketler alabilirsiniz. Böylece vücut ısınızı duruma göre ayarlayabilirsiniz. Hem çok profesyonel hem de şıklığınızı tamamlayacak diğer bir element ise fulardır. Bunlar hem sizi soğuktan korur, hem çok sıcak gelirse çıkarabilirsiniz hem de çok sıcak gelirse çıkarabilirsiniz hem de çok zarif bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur.

Hamilelikle büyüyecek karnınız nedeniyle yüksek ihtimalle yeni bir paltoya ihtiyacınız olacak ama bunun için çok para harcamaya gerek yok. Sizden daha geniş beden ölçülerinde bir tanıdığınız ya da arkadaşınızdan paltosunu ödünç alabilir ya da ikinci el bir tane edinmeyi deneyebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017