Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kışın Mutlu Olmanın Yolları

Dışarısı soğuk, kasvetli… Doğanın rengini kaybetmesi, havanın erkenden kararması da cabası! Fakat kış mevsiminin de kendine has pek çok güzelliği var. Sizler için seçtiğimiz beş öneriyi uygulayarak, kış günlerini daha keyifli geçirmeniz mümkün.
Kışın Mutlu Olmanın Yolları
Doğa yürüyüşleri yapın!

Havanın soğuk olduğu bahanesini şimdi bir kenara koyalım! Sonuçta insanoğlu, her türlü iklim şartına dayanıklı olarak yaratılmış. Üstelik gerçekten görmeyi bilen gözler için, doğada keşfedilecek nice güzellik, Rabbimizin bahşettiği nice hediye var. Karlar altındayken tabiat adeta büyüleyici bir güzelliğe dönüşür. Ya da yağmurda yürümek, temizlenen, arınan havayı solumak bizi de yenileyip, tazeler. Dilerseniz şehir içinde, dilerseniz şehir dışında yürüyüş yapabileceğiniz o denli çok keyifli parkur var ki… Bunu daha profesyonel ve güvenli şekilde gerçekleştirmek isterseniz, konusunda uzman firmaların yürüyüş turlarına da katılabilirsiniz.

Yeni yerler keşfedin

Evet, hem de hiç vakit kaybetmeden! Yurtiçinde, yurtdışında gezilip görülecek sayısız seçenek var. İsterseniz kışın ortasında iliklerinizi ısıtacağınız sıcacık iklimi olan bir yere gidebilir ya da kışın güzelliğini doyasıya yaşayabileceğiniz bir adres seçebilirsiniz. Gideceğiniz yere uygun olarak valizinizi hazırlarken, içinizin kıpır kıpır olması ne büyük mutluluk. Hem yeni adresler, keşfedilecek yepyeni kültürler, insanlar ufkunuzu daha da zenginleştirecektir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017