Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Koç Burcu 2012 Aşk Tarotu

Koç burcunu bu yaz hangi aşk bekliyor? Aşkınız geçici mi olacak, evliliğe mi yol alacak? Kimler yalnız kalacak? Koç burçları aşklarını doya doya yaşayacak mı? Uzman Astrolog Su Karakuş, Elle için yorumladı.
Koç Burcu 2012 Aşk Tarotu
Bu yaz Koç burçları açısından zevkli ve canlı geçecek. Sağlığınız düzelecek, yaratıcılığınız yükselecek ve duygularınız son derece pozitif görünecek. Mutlu ve iyi hissetme sebebiniz kişiliğinizin bütünlük oluşturmasıyla yakından ilgili. Tarot yolculuğunda; fedakarlık, ölüm, saplantılar ve yanılsamalardan sonra geldiği için Güneş’in sunduğu iyimserlik, gelip geçici bir ruh hali değildir.

Bu yaz gerçek bir ilişkiye hazırsınız ve bağlanmak eskiden olduğu gibi korkutucu gelmiyor. Yalnızsanız özel birini beklemekten mutlusunuz. Size yakın kişiler, dışarı yansıyan enerji ve neşenizden ilham alacaklar. Toplumun kabullenemeyeceği ilişki biçimleri, bu yaz ilginizi çekebilir veya içinizdeki şeytana uyarak, en vahşi yanlarınızı açığa çıkarabilirsiniz. İlkel benliğinizden kopup gelen tutkular aşktan daha derin hislerinizin sebebi olabilir. Her şeye rağmen bu ilişkinin sizi değiştirme vaadi var. Bundan böyle aşka ve sekse yaklaşımınız asla eskisi gibi olamayacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017