Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Koç Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

2013’ten herkes çok ümitli. Kimi para kimi sağlık kimi de aşk istiyor bu yıldan… Kimlerin dilekleri olur bilinmez ama Koç burcunu 2013’te nelerin beklediğini öğrenmek ister misin?
Koç Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Sevgili Koçlar, bu yıl Satürn sizin ortaklaşa gelirler ve krizler evinizde dolaşıyor. Hayatı gözden geçireceğiniz ve buna göre kararlar alacağınız bir süreç içindesiniz. Ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda sorumluluklarınız artıyor. Eşinizin, sevgilinizin veya ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Bu, hayatınız için de büyük bir dönüşüm içerecek. İnsanlarla ve çevrenizle anlaşmayı öğrenmeli, iş birliği yapmalısınız. Bu dönem içinde borç almak, vermek ve başkalarına kefil olmak gibi durumlara girişmemek, vergi konularınızı göz ardı etmemek sizin için çok faydalı olacak.

Uranüs’ün 2013’te Mart sonu ve Nisan başı doğumlu Koçlar üzerinde dolaşması, dramatik kişilik değişiklikleri, hayatlarının tam anlamıyla değişmesi, içlerindeki özgürlük ve farklılık isteğinin yoğunlaşmasına neden oluyor. Bu süreç bütün bir yıl boyunca sizi etkileyebilir. Değişik ve farklı maceraların peşine düşebilirsiniz. Eğer evliyseniz, sakin durmanız gereken bir süreç içinde olmanız gerekecek yoksa sevdiğiniz insanın sizi anlamasını zorlaştırabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017