Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kompakttan Karmaşığa İstikrarlı Operatör Panelleri

Beijer Electronics piyasaya yeni sürdüğü üç operatör paneli ailesi ile performans ve ekran boyutu açısından, muhtelif uygulamalara yönelik tam bir operatör paneli seçim imkanı sağlıyor.
Kompakttan Karmaşığa İstikrarlı Operatör Panelleri
Alüminyum kasa ve IP sınıfında sızdırmazlık ve kaliteye sahip parçalarla imal edilen Beijer Electronics´in yeni dayanıklı operatör panelleri, iX yazılımını baz alan güvenilir bir proje çalışması sağlar. Bütün modeller en geniş sürücü listesi ile birlikte sunulur, böylece lider tedarikçiler tarafından üretilen PLC lerin büyük bölümü ile haberleşme sağlanır.

Beijer Electronics´in yeni operatör panelleri 4 ile 21 inç arasında ekran boyutlarıyla mevcuttur ve her türlü uygulama için rekabetçi bir çözüm sunulması amacıyla üç farklı CPU üzerine kurulmuştur. Daha küçük olan TxA modelleri ARM9 CPU ile çalışır ve küçük ve orta ölçekli uygulamalar için eksiksiz HMI fonksiyonelliği ile son derece uygun maliyetli bir çözüm sunar. Orta aralıkta yer alan ve güçlü Intel Atom CPU ile çalışan TxB modelleri daha fazla veri islenmesini ve daha fazla fonksiyonellik kullanılmasını gerektiren orta ve büyük ölçekli HMI uygulamaları için uygun yüksek performans sağlar. Beijer Electronics Intel® iCore CPU ile çalışan TxC serisi ise HMI´yi endüstriyel PC seviyesine çıkarır; bu modeller geniş bir bağlanabilirlik yelpazesi ve daha büyük ölçekli projeler için yüksek performans sunar. Bütün modeller yüksek çözünürlüklü ekranlara sahiptir, bunlardan bir kaçı geniş ekran formatındadır. En geniş model olan 21 inçlik TxC ise full HD özelliğini desteklemektedir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017