Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Konut Konferansı 2012 Başlıyor

Konut Konferansı 2012 Türkiye konut sektörünü ''Değişim/Dönüşüm'' başlığı altında, Kentsel Dönüşüm ve Mütekabiliyet yasaları ile birlikte tartışılacak.
Konut Konferansı 2012 Başlıyor
Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen Konut Konferansı’nda uzmanlar konutların durumunu, sektörün önümüzdeki dönemde yaşayacağı değişim ve dönüşümlerle birlikte mercek altına alıyor. Kale Kilit ve Siemens Ev Aletleri ana sponsorluğunda düzenlenen konferansı, YEM Etkinlik Salonu’nda 18 Ekim 2012’de gerçekleştirilecek.

Konferansta konut sektörünün yaşadığı ve yaşayacağı, birbirini tetikleyecek olan değişim ve dönüşüm kavramları irdelenirken buna neden olacak ana tetikleyiciler olan “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun” ve “Mütekabiliyet Yasası” da tartışmaya açılacak. Konferans, geçmiş yıllarda gündeme taşıdığı “Türkiye’de Konut Sektörü Nereye Gidiyor?” ve “Sürdürülebilir Büyüme” konularının ardından bu yıl “Değişim/Dönüşüm” ana başlığı altında uzman konuşmacılar ve sektör profesyonellerini bu iki yasanın konut sektöründeki Etilerini konuşmak ve tartışmak için bir araya getiriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017