Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Konut Kredisinde Özel Ödeme Seçenekleri

Bankaların tüketiciye sunacağı standart ödeme planı, belirtilen vade boyunca her ay eşit taksit öngören sabit taksit ödemeli bir plandır. Doğru planı talep eden tüketici ise aylık taksitlerini önemli ölçüde aşağı çekebilir veya toplam kredi maliyetini azaltabilir.
Konut Kredisinde Özel Ödeme Seçenekleri
Kredi alırken tüketici için en önemli konu kredinin maliyeti. Kredi maliyetini, faiz oranı, vade, masraflar ve sigortalar oluşturuyor. Bunların yayında tüketicinin tercih edeceği ödeme planı da hem taksit tutarını hem de kredinin faiz yükünü değiştirerek maliyeti etkileyen unsurlar arasında.

Krediyle ev satın alacak olan tüketici çoğunlukla sadece faiz oranı bazında karşılaştırdığı bankalardan birini seçerek ilerler. Gerçekte bankanın teklifindeki masraf ve sigorta detaylarını ve sunulan ödeme planının uygunluğunu da faizle birlikte değerlendirmek gerekiyor. Bankanın tüketiciye sunacağı standart ödeme planı, belirtilen vade boyunca her ay eşit taksit öngören sabit taksit ödemeli bir plandır. Doğru planı talep eden tüketici ise aylık taksitlerini önemli ölçüde aşağı çekebilir veya toplam kredi maliyetini azaltabilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017