Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Konut Sigortası, Misafirin Eşyalarını da Güvenceye Alıyor

Evinizi, içindeki eşyalarıyla birlikte güvence altına alan konut sigortası, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat kapsamında koruyor...
Konut Sigortası, Misafirin Eşyalarını da Güvenceye Alıyor
Hayattaki en değerli yaşam alanınız olan eviniz, siz farkında olmadan her gün onlarca riskle karşı karşıya kalıyor. Oysaki sizi yağmurdan, soğuktan ve dışarıdaki her türlü tehlikeden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı var. İster kiracı ister ev sahibi olun, evinizi risklere karşı güvence altına alabilir ve huzur içinde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Konut sigortası ile ev ve içindeki eşyalarınızın yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları da teminat altına alınabiliyor. Sigorta şirketleri, sundukları konut sigortası ürünü sayesinde, yaşanabilecek olası risklere karşı güvence sağlayarak, riskin gerçekleşmesi durumunda poliçenizin teminatları kapsamında zararınızı karşılıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017