Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Konutta Yeni Trend Rezidanslar!

Çağımızın modern sarayları olarak tanımlayabileceğimiz rezidanslar, bir konuttan çok yeni bir yaşam yarzını sembolize ediyor. Teknolojinin son imkanlarıyla donatılan ve 5 yıldızlı otel konforunda hizmetlerin sunulduğu bu yeni konsept, sizlere gökyüzünde yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Konutta Yeni Trend Rezidanslar!
Yüksek devlet görevlilerinin oturumuna ayrılan konut-saray olarak tanımlanan rezidanslar, ekonominin gelişmesi ve insanların yaşam standartlarının yükselmesine paralel olarak sadece üst kesim değil, orta kesim tarafından da talep görüyor. İçinde oturanlara kaliteli hizmet, sosyal imkan ve güvenlik sağlayan, kendi kendine yetebilen teknolojik bir yapı olan rezidans, doğaya duyarlı mimari tasarım anlayışı, yüksek güvenlik standartları, modern teknolojik donanımı, kaliteli resepsiyon hizmeti, 7/24 teknik ve ev servis hizmetlerinin yanı sıra butik alışveriş ve yaşam merkezi, sosyal aktivite alanları ile günlük yaşamın stresinden arınmanıza yardımcı olarak, huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017