Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Korkmaz’dan Mevlevi Çaydanlık Serisi

Korkmaz, Tulipa ve Divani serilerinden sonra, 40. yılına özel Mevlevi Serisi’ni üretti. Semazenlerden ilham alarak tasarlanan çaydanlık takımı ve 6 kişilik bardak setinden oluşan serinin ambalaj tasarımı ise ödüllü Orhan Irmak Tasarım’a ait.
Korkmaz’dan Mevlevi Çaydanlık Serisi
Kültürel değerlerimize ait formları ürünleriyle buluşturan Korkmaz, Tulipa ve Divani serilerinden sonra, 40. yılına özel Mevlevi Serisi’ni üretti. Semazenlerden ilham alarak tasarlanan çaydanlık takımı ve 6 kişilik bardak setinden oluşan serinin ambalaj tasarımı ise ödüllü Orhan Irmak Tasarım’a ait. İnce delikli fitreyei akıtmayan emziğe ve denge sağlayan demlik yapısına sahip Mevlevi Çaydanlık Takımı’nın aynı zamanda ergonomik ve soft touch sapları bulunuyor.

Geniş tabanı sayesinde hem enerji tasarrufu sağlayan hem hızlı kaynama özelliği bulunan ürünün demliğe ve ana gövdeye uygun tek kapağı ise tasarımı ergonomi ile buluşuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017