Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Koru Sigorta, Poliçelere Kare Kod Yerleştirdi

Türkiye'nin tek sigorta kooperatifi olan Koru Sigorta, kare kodu poliçelerine yerleştirerek bir ilke imza atıyor.
Koru Sigorta, Poliçelere Kare Kod Yerleştirdi
Türkiye’nin tek sigorta kooperatifi olarak faaliyetlerini hızlandıran Koru Sigorta, pazarlamanın yükselen trendi kare kodu (QR kod) poliçelerine yerleştirerek bir ilke daha imza atıyor. Koru Sigorta’dan poliçe satın alarak kooperatif ortağı olanlar, poliçeler üzerindeki kare kod yardımıyla ortaklık süreci ile ilgili bilgilere anında ulaşabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Koru Sigorta Genel Müdür Vekili Hüsamettin Doğramacı; “Türkiye’nin tek sigorta kooperatifi olarak, yenilikçi bir bakış açısını, şeffaf bir iletişim stratejisi ile birleştirerek ortaklarımızla sürekli etkileşim halinde olmayı hedefliyoruz. Kare kod uygulamasının kurumsal yaşama katkısını sigorta sektöründe bir ilke dönüştürerek, poliçelerime ekliyoruz. Ortaklarımız, teminatları ile ilgili tüm bilgileri poliçe üzerinde görebilecekleri gibi, ortaklık işleyişi ile ilgili önemli bilgilere de bir kaç saniyede okutacakları bir kare kod yardımıyla da ulaşabilecekler.” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017