Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kova Burcu 2012 Aşk Tarotu

2012 yazına sevgilisinden ayrılarak girecek burçlardan biri Kova burcu… Bu deneyim sizi hüzünlü hissettirse de olumlu davranışlarınızın semerisini yaz ortasında alacaksınız.
Kova Burcu 2012 Aşk Tarotu
Yaza sevgilisinden ayrılarak girecek burçlardan biri olacaksınız. Bu deneyim de sizi ayrıldığınız partneriniz kadar hüzünlü hissettirecek, bundan sonrası için umutlarınızı kaybedeceksiniz. Öte yandan sizi güldüren, eğlendiren, hediyeler alan ilgili birinin varlığıyla moral depolayacaksınız. Ruhsal durumunuza aşırı duyarlı bu kişi, gelecekteki eşiniz olma potansiyeli taşıyor.

Evlilik ikinizin de arzusu değil; ancak toplum tarafından tanınmak ve onaylanmak üzere bu sözleşmeyi kabul edebilirsiniz. Bir başka ihtimal de eski aşkınızı kalbinize gömüp henüz unutmadan başkasıyla hayatınızı birleştirmeniz olacak.

Kova burcu olumlu davranışlarının semerisini yaz ortasında alacak. Tereddüt etmemelisiniz. Cesaretinizi toplayıp dış dünyaya açılacaksınız. Yarım kalmış bir mesele yüzünden geçmişte takılı kalmaktan kurtulma hızınız sizi bile şaşırtacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017