Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kova Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

2013’ün ilk günlerindeyiz, bu yıl nasıl geçecek merak konusu... Peki, Kova burçlarını bu yıl neler bekliyor? Sağlık, para ve aşk hayatında yaşanacak gelişmeler ne?
Kova Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Bu yıl kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz olacak. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek, sağlam altyapısı olmayan temeller yok olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız karşılığını o kadar alacaksınız. Dış etkilere karşı çok açık olacağınız bu dönemde kişisel hayatınızı, özel hayatınızı göz ardı etmeye meyilli olabilirsiniz. İş alanlarınızda sorumluluklarınızı arttıracaksınız.

Bu sene aşk, eğlence, yaratıcılık ve sanat konusunda Jüpiter size şanslar sunmaya başlıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız özellikle yılın ilk yarısı harika bir zaman. Yine bu dönem içinde tanışacağınız bir insanlar büyük bir aşk yaşayabilir, ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017