Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kozmetik Markalarından Meme Kanseriyle Mücadeleye Destek

Ekim aynında birçok kozmetik markası meme kanserine dikkat çekerek bilinçlendirme projelerine destek veriyor.
Kozmetik Markalarından Meme Kanseriyle Mücadeleye Destek
Selen Kozmetik Grubu’na ait, Kanada’dan ithal edilen Down Under Natural & Fruit Kciks & NUDE ve Live Clean Saç Bakım ürünleri Türkiye’de meme kanseri konusunda kadınları bilinçlendirmek için yapılan çalışmalara 8 yıldır olduğu gibi bu yıl da destek veriyor.

“MEME KANSERİNDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIR” sloganı ile Türkiye genelinde birçok noktada erken tanı için neler yapılması gerektiğini anlatan bilinçlendirme broşürü ile pembe kurdela dağıtarak meme kanserinde erken tanı konusunda kadınlarımızın bilinçlenmesi için yardımcı oluyor. Ayrıca Selen Kozmetik markaları arasından bulunan NUDE ve Live Clean markaları ise sülfat, paraben, fosfati, silikon gibi kimyasal maddeler içermediği için tedavi sürecinde bulunan birçok kadının tercih oluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017