Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kübra Küçük Boxer Dergisinin Yeni Keşfi

Yasemin Ergene, Fatoş Seğmen, Tuğçe Kurşunoğlu, Zeynep Arı, Azra Ece Akderi, Mısra Seven... Birçokları bu isimleri Boxer ile tanıdı. Şimdi Boxer 2012’yi sallayacak başka biriyle sizleri tanıştırıyor. Kübra Küçük her yerden önce sadece Boxer’da.
Kübra Küçük Boxer Dergisinin Yeni Keşfi
Boxer Dergisi tanıttığı modeller arasına bir yenisi ekliyor. Şimdi Boxer 2012’yi sallayacak başka biriyle sizleri tanıştırıyor. Kübra Küçük her yerden önce sadece Boxer’da. 1987 doğumlu Küçük, 16 yıl önce babasını kaybetmiş, annesi ise emekli memur. Kardeşi spor akademisinde okuyor. Bir de ablası var o da bankada çalışıyor.

Kocaeli Üniversitesi Turizm mezunu olan Kübra Küçük, modelliğe daha yeni başlamış. Henüz 2 yıldır model olduğunu belirten Küçük, “Her zaman kendimde iyi bir model olabilecek potansiyeli görüyordum ama doğru zamanın şimdi olduğuna inanıyorum. Başından beri model olmaya kararlıydım. Modellik yapmasam sanatla uğraşır, ressam olurdum. Resim yapmak bana huzur veriyor, rahatlatıyor.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017