Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Küçük Metrekare Daireler İçin Öneriler

Şehre yeni taşındınız, öğrencisiniz ya da… Kalabileceğiniz yer sadece küçük metrekareli bir daire. Nasıl organize edebilirim ve bütçeyi nasıl ayarlarım soruları için fikir verecek bir çözüm önerimiz var.
Küçük Metrekare Daireler İçin Öneriler
Küçük metrekareli bir dairede yaşamak oldukça zordur. Her şey dağınık ve sıkıştırılmıştır. Bu dairede için yapacağınız planlama; yaşama, uyuma, yemek yeme ve banyo mekanları olarak dörde bölme olmalıdır. Daha sonra alanlar için ayıracağınız metrekareleri hesaplayabilirsiniz. Unutmayın çok zaman geçirdiğiniz bölüm için daha fazla alan ayırmalısınız. Mobilyalarınızı katlanır, kolay depolanır ve iki fonksiyonlu ürünlerden seçerseniz küçük metrekareli dairenizi optimum düzeyde değerlendirerek günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kanepeyi pufla tamamlayarak ekstra oturma yeri kazanın. Kolay hareket eden sehpa ise hiç kalkmadan atıştırmak için çok uygun. Katlanır yemek masası işlevsel bir çalışma masasına dönüşebilir. Mutfağınızı ise yıkama hariç tesisat gerektirmeyecek gibi planlayın. Pişirme ve hazırlama bölümüne solo mutfak tezgahı, duvar rafına bardak ve kavanozları yerleştirebilirsiniz. Masa ve sandalyelerse istiflenebilir olmalı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017