Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kullandığınız Parfüm Sizi Anlatsın

Güzelliğin, çekiciliğin, çoğu zaman da seksiliğin olan parfüm seçiminde kokusu kadar, kullanacağınız yer ve zaman da önem taşıyor. Doğru yerde, doğru parfümü kullanmak bazen en önemsiz anları bile unutulmaz kılıyor.
Kullandığınız Parfüm Sizi Anlatsın

Unutulmaz Partiler

Ne kadar güzel görürseniz görünün diğer güzeller içine dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız parfüm seçiminizde de iyi bir tercih yapmalısınız. Uzmanlar ilk görüşte karşınızdakini etkilemek için özellikle gül ve yasemin kokusunun etkili olduğunu belirtiyor. Yapılan araştırmalar da özellikle gül kokusunun hafızada kalıcı bir etkiye sahip olduğunu gösteriyor. Yasemin ise duyguları harekete geçiriyor ve artmasını sağlıyor. Tabii amber ve misk gibi alt notaların kişiye çekicilik katan etkisini de unutmamak gerekiyor. Ayrıca gece gidilen davetlerde hafif kokular yerine ‘burun direğini kıracak’ ağır kokuları da hiç çekinmeden kullanabilirsiniz. Çünkü amaç dikkat çekmekse parfümünüzün de en az sizin kadar başarılı olması gerekiyor.

1. Escada’nın yeni parfümü Especially Escada Delicate Notes, gülün tazeliği ve şeftalinin narin dokunuşu ile açılıyor. 100 ml fiyatı; 194 TL

2. Michale Kors Gold Rose parfüm ismini de içeriğindeki gül kokusunda alıyor. 100 ml fiyat; 300 TL

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017