Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kurum İçi İletişimde Kurumsal ''Facebook'' Dönemi

Sosyal ağların esnek, görsele dayalı, hızlı ve bütüncül yapısından artık şirketler de faydalanıyor. Çünkü yeni nesil çalışanlar da kurum içi iletişimde e-postanın hantal yapısından kurtulup daha esnek bir iletişim talep ediyor.
Kurum İçi İletişimde Kurumsal ''Facebook'' Dönemi
Sosyal ağlar sayesinde artık iletişimimizin boyutu değişti… Eski arkadaşlarımızı bulup onlarla yeniden arkadaş oluyor, gruplar kuruyor ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Bu mecralardan gündemi yorumlayıp toplumsal değişimlere zemin hazırlayıp ve hatta bazen ruh eşimizi buluyoruz! Evet, her şeyin hızla dijitale kaydığı günümüzde iletişim ihtiyacımızın önemli bir bölümünü sosyal ağlar aracılığıyla karşılıyoruz.

Sosyal ağların sunduğu olanaklar sadece kişisel yaşamımızda değil artık iş ortamında, iş hedefleri için de kullanılıyor. Artık elektronik postaya dayalı kurum içi iletişim yerine şirket içi sosyal ağlar dönemindeyiz. Ve sosyal ağlar, giderek kurumların da önemli bir iletişim aracı olmak üzere. Çünkü bu ağlar karşısında artık e-posta giderek popülerliğini yitiriyor. Üstelik çalışanlardan müşterilere kadar bir şirketin tüm paydaşları hızlı ve pratik iletişim için sosyal ağlar tercih ediliyor. Sosyal ağların etkisi hızla her sektöre sıçrıyor. Doğal olarak şirketler de bu eğiliminden kendi payına düşeni alıyor. Ve çalışana bağlanmanın yoluna artık kendi kurumsal sosyal ağ çözümünü yaratmakta buluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017