Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kurumlar, Artık Sigortacıyı İş Ortağı Olarak Görüyor

Ergo Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Özlem Gürsoy, firmasının risklerini iyi belirlemesi gerektiğine vurgu yaptığı kurumsal sigorta alıcılarının, sigortacıyı iyi bir poliçe satıcısından çok, uzun süreli iş ortağı olarak görmeye başladığını söyledi.
Kurumlar, Artık Sigortacıyı İş Ortağı Olarak Görüyor
ERGO Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Özlem Gürsoy, kurumsal sigorta alıcılarının kurumunu ve proseslerini iyi tanıyabilecek uzun süreli iş ortağı seçme eğiliminde olduğunu söyledi. Bilinçli bir kurumsal sigorta alıcısının öncelikle firmasının maddi ve finansal risklerini çok iyi belirlemesi gerektiğine dikkat çeken Gürsoy, “Kurumlar, bu riskleri asgariye indirmek için öneriler sunabilecek, firmanın finansal gücüne göre, karşı karşıya kaldığı riskleri derecelendirerek, hangilerinin bir sigorta şirketine transfer edilmesi gerektiğini belirleyecek ve bu riskler karşısında sunulacak güvencelerin kapsamı, şartları ve maliyetleri konusunda alternatifli teklifler hazırlayarak sunabilecek aracı ve/veya sigorta şirketleri arasından partnerlerini seçmelidir” diye konuştu.

Gürsoy sözlerini şöyle sürdürdü: “Kurumsal sigorta alıcıları, kendine iyi bir sigorta poliçesi satıcısı değil, kurumunu ve proseslerini çok iyi tanıyabilecek ve danışmanlık yapabilecek uzun süreli bir iş ortağı seçme eğilimi içinde olmaya başladı.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017