Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kuzey Güney Dizisinin Can’ı Ali Yörenç Kimdir?

Kuzey Güney’in merak uyandıran yakışıklısını ne zamandır yakından tanımak istiyorduk. Dizinin senaristlerinden Ece Yörenç’in oğlu olan yakışıklı oyuncu, Avrupai fiziği, modellik yapmamasına rağmen objektif karşısındaki usta pozları, mütevazi tavırları ve şık giyim stiliyle, hayranlığımızı kazandı.
Kuzey Güney Dizisinin Can’ı Ali Yörenç Kimdir?
Ali Yörenç 1.95 santimlik boyuna rağmen renkleri ve bebeksi yüz hatlarıyla yaşını 19-20 olarak tahmin edeceğiniz, son derece uyumlu, her şeye pozitif yaklaşan, biraz utangaç, kibar, akıllı, mütevazı biri. Bu mütevazılığı ‘daha yolun başında’ olmasının farkındalığıyla da ilgili olabilir. Çünkü ne zaman ekrana ne kadar yakıştığını söyleyecek olsak daha cümlemiz bitmeden kendini ‘estağfurullah’ demeye hazırlamış durumdaydı. Bu alçakgönüllü tutumu çok hoştu ancak bazı konularda kendisini hiç de acemi görmesine gerek olmadığını söyleyebiliriz. Özellikle de stil anlayışı ve modellik becerisiyle ilgili. Çekime lacivert Acne jean’i, siyah Armani kazağı, Dolce Gabbana postalları ve yeni aldığını söylediği krem rengi Bruno Cucinelli yeleğiyle gelen yakışıklı oyuncu, çok ince zevkli bir spor şıklık içindeydi.

Kuzey Güney dizisindeki zengin, yakışıklı işadamı Can Katmaoğlu’nu canlandıran Ali Yörenç, Yeditepe Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okuyan 27 yaşında genç bir oyuncu. Animasyona ve çizgi filmlere merakı var. Ortaokulda oynadığı piyeseler sayılmazsa Kuzey Güney’le ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor. Dizinin başarılı yönetmeni Ece Yörenç’in oğlu olmasına ve çocukluğundan beri bu ile ilgi duymasına rağmen, bu şansı kullanmayı uzun süre ertelemiş, kendini bu konuda geliştirmeyi ve hazır olmayı beklemiş.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017