Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

KVK 'ViewPad 10e' ile Tablet Bilgisayar Pazarına Adım Attı

KVK, ViewSonic ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, yılda 300 bin tablet bilgisayar satışı gerçekleştirmeyi hedefliyor.
KVK 'ViewPad 10e' ile Tablet Bilgisayar Pazarına Adım Attı
Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden KVK, agresif fiyat politikası uygulaması ile tablet bilgisayar pazarında yeniliklerin önünü açmayı planlıyor. Her yerden erişim keyfini bütün kullanıcılar yaymak amacıyla gerçekleştirilen iş birliğinde fiyat politikası göze çarpıyor. 699 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan ‘ViewPad 10e’, Türkiye pazarında ses getirecek.

Değişen tüketici ihtiyaçlarına uygun hareket ettiklerini belirten ViewSonuic Türkiye Ülke Müdür Hasan Koçiyiğit, “ViewPad 10e ürünüz, Amerika’da en çok satan ürünler arasında ye alıyor. Biz tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirerek ihtiyaçları karşılamaya özen gösteriyoruz. Yenilikçi teknolojiler sayesinde öncü teknolojileri kullanıcılar ile buluşturuyoruz. KVK ile yapmış olduğumuz iş birliği ile Türkiye’de de büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.’’

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017