Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kylie Minogue, Müzik Dünyasındaki 25. Yılını Kutluyor

İnişlerine ve çıkışlarına rağmen senelerdir pop müzik dünyasının en büyük yıldızlarından birisi olarak kalmayı başaran ve hatta zamanla değerini daha bile arttıran Kylie Minogue 25. yılını kutluyor.
Kylie Minogue, Müzik Dünyasındaki 25. Yılını Kutluyor
Popun prensesi… Disko kraliçesi… En seksi 100 kadından biri… Britanya’daki en güç sahibi ünlülerden… Bütün bu sıfatlar inişlerine ve çıkışlarına rağmen senelerdir pop müzik dünyasının en büyük yıldızlarından birisi olarak kalmayı başaran ve hatta zamanla değerini daha bile arttıran Kylie Minogue’u anlatıyor.

Komşular dizisi ile genç bir oyuncu olarak ülkesi Avustralya’da şöhreti yakalayan; daha sonra ise ilk şarkısı ‘Locomotion’ ile dünyanın dört bir yanındaki pop listelerinin zirvesine yerleşen; sevimli, sarışın, minyon kız imajıyla o dönemin bütün delikanlılarına kendini aşık eden Kylie, bu sene müzik hayatındaki 25. Yılını “K25” teması ile kutluyor. Hem de daha 45. Doğum gününü bile kutlamadan önce!

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017