Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kyo My Friend Pazarlamasıyla Fark Yaratıyor

Kurulduğu ilk günden beri uyguladığı “karıştır yakıştır” stratejisiyle mayo sektöründeki kalıpları kıran ve tüketiciye özgürce kombinasyon yapma fırsatı sunan Kyo My Friend, fark yaratan pazarlama yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor.
Kyo My Friend Pazarlamasıyla Fark Yaratıyor
2000’li yılların başında kurulan ve kısa zamanda mayo sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Kyo My Friend markası oldukça dalgalı bir markalaşma sürecine sahip. KYO My Friend’in markalaşma yolculuğu asıl mesleği fotoğrafçılık olan Bige Tınaztepe’nin küçük bir müşteri grubu için mayo üretip satışa sunmasıyla başlıyor.

Vakkorama’yla anlaşması gereği Türkiye’de Bodrum dışında mağaza açmayan Kyo My Friend, bu noktada yurtdışında yönelir ve yurtdışındaki ilk mağazasını Almanya’nın Köln şehrinde açar. Vakkorama ile olan anlaşması bittiğinde Kyo My Friend hızlı bir mağazalaşma sürecine girer. Aynı süreçte yaz sezonu dışındaki dönemlerde de faaliyetlerin kesintisiz devam etmesi adına ürün çeşitliliğine gidilir ve mayonun yanı sıra iç çamaşırı, eşofman ve tişört gibi ürünler de üretilmeye başlanır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017