Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lamborghini Gallardo İnceleme Ve Özellikleri

İtalyan otomobil üreticisi Lamborghini'nin iki kişilik iki kapılı, güçlü spor otomobili Gallardo'nun 2013 yılında piyasaya çıkması bekleniyor.
Lamborghini Gallardo İnceleme Ve Özellikleri
Lamborghini piyasaya, şimdi ile 2016 yılı arasında VW ailesinin genişleme stratejisini bir parçası olarak 6 yeni model ile, büyük ölçekte ürün sokmaya hazırlanıyor. Şu an ortalıkta tüm başlıklarda yeni gelecek olan Rambo stili savaşçı Lamborghini arazi aracı konuşulmakta, ancak asıl darbeyi yakında değişecek Gallardo vuracak.

2003’te piyasaya çıkan, yaşını almış Gallardo rakiplerini şu an çok rahatsız eder bir konumda değil ve özel üretim olarak yapabilecekleri de bir yere kadar. 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni model ortaya çıkmadan önce Paris Motorshow’da son bir gösteri sergilenecek.

Kod adı LB724 olan 190.000 Pound etiketli Gallardo, eski versiyonundan daha hafif ve daha kaslı olacak. Sant’Agata yavaş yavaş hafif ağırlıklı materyal kullanma konusunda uzman oluyor. Buna rağmen Gallardo tam karışım kullanan araçlar kadar pahalı olmaya ama yine de bugünden 30 kg daha hafif olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017