Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lamborghini Miura

İlk görüşte aşk Lamborghini Miura... Otomobil severler için Lamborghini bir anlamda aslında Miura demek. 1966'dan 1972'ye kadar üretilen Miura radikal bir spor otomobili olmasıyla öne çıkıyordu.
Lamborghini Miura
İtalyan otomobil üreticisi Lamborghini üretmiş olduğu Miura ile büyük yankı uyandırmıştı. İki koltuklu otomobil kaputu altındaki 385 HP güce sahip motoru ile döneminin en güçlüleri arasında yer almayı bilmişti. Maksimum hızlarda rekorları alt üst etmesinin yanında Miura'yı farklı kılan başka bir özelliği daha bulunuyordu. Nefes kesen karoser tasarımının altında enine yerleştirilen V12 motor ile Miura aynı zamanda caddeler için üretilen ilk orta motorlu spor otomobil oldu.

Meyvesini veriyor... Otomobil aşığı üç gencin çıkarttığı Miura'da Gian Paolo Dallara, Paolo Stanzani ve Bob Wallace tüm yetenek lerini ortaya döktü adeta...

Haberin tamamı için tıklayınız...

Lamborghini

Dergilerde yayınlanan Lamborghini haberlerini buradan okuyabilirsiniz...
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017