Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Laspar Ltd. Şti. Çalışanlarına MSA ve SPC Eğitimi Verildi.

Faveo Danışmanlık, Laspar Ltd. Şti. Çalışanlarına MSA (Ölçüm Sistemleri Analizi) ve SPC (İstatistiksel Proses Kontrol) Eğitimi Verildi.
Laspar Ltd. Şti. Çalışanlarına MSA ve SPC Eğitimi Verildi.

Kauçuk sızdırmazlık elemanları ve yedek parça sektörünün köklü, öne kuruluşlarından olan LASPAR Ltd. Şti.'de sürekli iyileştirme felsefesinin genele yayılması amacı ile Faveo Danışmanlık tarafından sağlanacak eğitimler başladı. Proses kontrol faaliyetlerinin analizi ve istatistiki olarak izlenmesi konusunda kabul görmüş yöntemlerden SPC "İstatistiksel Proses Kontrol" konusuna uygulamalı olarak gerçekleşen eğitim serisin ilkinde, operasyonel proseslere hakimiyet, proses kontrol yöntemleri, veri analizi ve değerlendirilmesi, kontrol kartları ve kontrol kartlarının yorumlanması konusunda bilgiler verildi.

Büyük bir bölümü saha ve ölçüm noktalarına gerçekleştirilen eğitim faaliyetinde, uygulama çalışmaları ile katılımcıların konuya olan hakimiyeti ve devam eden süreçte yürütülecek aksiyonlar konusu izah edildi. Özellikle ölçüm sisteminin analizi çalışmaları öncesi yürütecekleri konular hakkında bilgilendirmelere de yer verildi.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017