Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

LC Waikiki, Sosyal Medyanın Gücüne İnanıyor!

Tüketicide ürünlerle yarattıkları heyecanı sosyal ağlarda devam ettirmek isteyen LC Waikiki, bunun yanında geleneksel medya ile sosyal medyanın entegre kullanımının önemine de inanıyor. Son olarak Sosyal Medya Ödülleri’nin ana sponsoru olarak karşımıza çıkan marka, offline’daki varlıklarını online kanallarla desteklemeye devam ediyor.
LC Waikiki, Sosyal Medyanın Gücüne İnanıyor!
Çok değil bundan sadece iki sene önce sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başlayan bugün geldiği noktada ise yüz binlerce takipçi ve fanıyla bu mecrada oldukça etkin olan bir iletişim yürüten bir marka LC Waikiki… Bu mecraya yönelik pek çok projeyle tüketicisinin karşısına çıkan, buradan aldıkları feedback’lerle iletişim stratejisini şekillendiren marka konumunu bu yıl içerisinde bir tık daha ileriye taşıdı ve Sosyal Medya Ödülleri’ne ana sponsor oldu. “Tüketicileri dinlemenin, onlarla birlikte hareket etmenin bilinciyle pazarlama ve iletişim stratejilerimizi planlıyor, bu doğrultuda hareket etmek üzere aksiyon alıyoruz. Markanın tüm satış kanallarına olan trafiği gerçek iş yapma hedefleri üzerinden sürdürüyoruz” diyen LC Waikiki’nin İletişim Direktörü Özgür Zeybek ile markanın interaktif pazarlamaya yönelik her şeyini IP dergisi için konuştuk.

İlk olarak, 13 Ocak 2010 tarihinde aktif olarak kullanılmaya başlanan Facebook sayfası ile sosyal medyaya merhaba diyen LC Waikiki, yaşayan bir marka olmanın, hem offline’da hem online’da kendini doğru ifade edebilmekten geçtiğinin bilinciyle son iki senedir yoğun olarak sosyal medya çalışmaları yapıyor. Sosyal medyanın doğuşunu bir devrim olarak gördüklerini söyleyen Özgür Zeybek, geleneksel kanallara alternatif, yenilikçi bir yapılanmanın söz konusu olduğunu ve bu yeni medya düzeninin farkında olmamanın, çağın gerisinde kalmak demek olduğunu düşünüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017