Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Leap İnceleme Ve Özellikleri

Leap, yeni jenerasyon, Kinect'i alt edecek harekete duyarlı şekilde, el ve parmak hareketlerinizi algılayarak bilgisayara aktarıyor.
Leap İnceleme Ve Özellikleri
Microsoft’un Kinect’i 2010’dan beri bir sürü Xbox ve PC kullanıcısının kollarını sağa sola sallamalarına sebep oldu. Fakat kadınlar için yarasız bir fitness cihazı olmaktan ötesine geçemedi. Leap Motion’un Leap’i ise şık, bilgisayarınızı bir takım karmaşık el hareketleriyle kontrol etmenizi sağlayan ve sanal 3D interaktif alan yaratan Apple vari UBB bağlantısı sunan bir cihaz.

Üstelik Leap piyasada olan bütün cihazlardan 200 kat daha tutarlı olduğunu ve her parmağın hareketlerini algıladığını –bu da demek oluyor ki tabletlerdeki gibi iki parmakla zum yapılabilir- iddia ediyor. Çok sayıda artistik harita ve oyun uygulamasını desteklemesi de Azınlık Raporu’ndaki gibi bir geleceğe sahip olmamızı sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017