Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Legends Of Pegasus İle İmparatorluğunuzu Kurun

Uzay strateji oyunu olarak geliştirilen Legends of Pegasus'da taktiksel bir savaş içerisinde yer alacağız.
Legends Of Pegasus İle İmparatorluğunuzu Kurun
Oyunda dünya büyük bir saldırıya uğradıktan sonra kurtulan birkaç gemi, başka bir galaksiye kaçıp burada kendine yeni bir dünya kurmayı başarır ancak bu galaksinin sakinleri de insanları rahat bırakmaya niyetli değildir. İnsanlar bir yandan kendilerine yeni gezegenler ararken, bir yandan da galaksideki iki büyük düşman ırkla savaşmak zorunda kalır.

Oyun yapısı içerisinde yer alan öykü başarılı. Üstelik 40 saatlik oyun süresi vaad eden bir senaryo, yani tek kişilik kampanya da var ama ne yazık ki oynanış pek de başarılı olmamış. Teknik olarak oyun dikkatlice tasarlanmış, güzel bir oyun. Gemilerinizi kendiniz tasarlıyor, gerçek zamanlı strateji oyunlarında olduğu gibi yüzlerce, binlerce gemi üretip sayısal üstünlük kurmaya dayalı bir oynamıyorsunuz. Kolonilerinizi akıllıca geliştirmek, güçlü bir ekonomi yaratmak ve sınırlı imkanlarınızla filonuzu geliştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017