Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Leroy Merlin Bursa Ofis Bölme Sistemlerine Proje Montaj İmzası

Türkiye'deki ilk mağazasını Bursa'da açan Leroy Merlin'in, demontable ofis bölme sistemlerindeki tercihi Proje Montaj oldu.
Leroy Merlin Bursa Ofis Bölme Sistemlerine Proje Montaj İmzası
Ofis Bölme Sistemleri konusunda, üretimden montaj aşamasına kadar birçok alanda hizmet veren Proje Montaj, kısa zamanda sektörün aranan isimlerinden biri olduğunu, yabancı yatırımcılarla yapmış olduğu iş birliği ile de bir daha kanıtlamış oldu.

Hayata geçirdiği bir çok projenin yanında Leroy Merlin tarafından tercih edilmekle markalaştığını gözler önüne sergileyen Proje Montaj, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Demontable bölme sistemlerinde(demonte ofis bölme) üretimin yanı sıra uygulama da yaparak sektörde büyük bir açığı kapadıklarını ifade eden Proje Montaj firma sahibi Mehmet Deniz, “Kısa bir süre önce kurulmamıza rağmen gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, yabancı yatırımcılarla ilişkilerimiz ve yurt dışı projelerimizle başarımızı bir kez daha kanıtlamış olduk. Karşılıklı yarara, uzun süreli büyümeye imkân veren, düzenli ilişkilerle yaratıcı çözümlerin paylaşıldığı iş ortaklıkları oluşturmak konusunda, yakın geçmişte Avusturya’da imzalamış olduğumuz projelerimizle de, bu başarımızı perçinlemiş oluyoruz. Böylelikle, kalitemizi her geçen gün daha da yükseltmek için verdiğimiz sözü tutacağız” dedi.

Son dönemde, Işıl Holding İstanbul Yönetim Ofisleri, Sönmez Bustaş Lojistik İdari Ofisleri, EGA Reklam Suriye ve Mısır Fuar Stantları, Asil Çeliş A.Ş. Genel Müdür ve Fabrika Müdürü Ofis Bölmeleri, Alparda Mobilya Ankara Yönetim Ofisleri, Leroy Merlin Yapı Marketleri Ofis Bölme uygulama projelerini referanslarına eklediklerini dile getiren Mehmet Deniz, gelen taleplere cevap verebilmek adına seri bir şekilde üretim yaptıklarını söyledi.

Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, ofis bölme sistemleri ve ıslak hacim WC kabin sistemleri konusunda araştırmacı bir yapı ve profesyonel bir yaklaşım içerisinde olduklarını vurgulayan Mehmet Deniz, Proje Montaj’ın sektöründe aranan marka konumuna geldiğini sözlerine ekledi.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017