Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Levent Erim Fizy'i Anlattı

Turkcell'in satın almasıyla birlikte bambaşka bir vizyona kavuşan Fizy'in başında şu anda medya ve reklam dünyasının çok yakında tanıdığı Levent Erim var. Erim, Fizy'nin başına geçtiği günden bu yaşadıklarını ve gelecek vizyonunu IP dergisiyle paylaştı.
Levent Erim Fizy'i Anlattı
Levent Erim’i televizyon ekranlarından ya da radyodan tanıyoruz. Bir dönem Gece Kuşu programında Okan Bayülgen’in yanında izledik onu, sonra Özlem Savaş’la sunduğu “Ah Kızlar Vah Erkekler” adındaki yarışmada… Bunun yanı sıra radyoculuk kariyeri de devam ediyordu. Hatta Best FM’in bugünlere gelmesindeki en önemli isimlerden biri olarak görülür hala. Ama her nedense bir sürü sonra bu kadar gözler önünde olmamayı tercih etti Erim.

Levent Erim’in hikayesini buraya kadar az çok biliyoruz. Ama yollarının Fizy’le nasıl birleştiği hakkında bir fikrimiz yok. Erim’e ilk sorumuz da bu oluyor haliyle… “25 yıldır DJ’lik, 20 yıldır radyoculuk yapıyorum. 8 yıldır dijital dünyanın içindeyim. 6 yıldır telif hakları konusunda bilirkişilik yapıyorum. Galiba bunların toplamı beni Fizy’nin genel müdürlük koltuğuna getirdi” diyor.

Turkcell, Fizy’nin genel müdürlüğü için teklifle geldiğinde hem çok mutlu olduğunu hem de bir müddet ikilemde kaldığını itiraf ediyor Levent Erim. “O sırada Türkiye’nin en sıra dışı ajanslarından biri olan Zadaca’nın Ajans Başkanlığını yapıyordum ve yaptığım işten çok mutluydum. Tam yaz aylarına gelen bir dönemdi. Epey düşündüm ve seneler boyunca hobim olan müziğin artık işim olmasına karar verdim. Böylece teklife evet dedim” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017