Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Levent Yüksel’in Yeni Albümü 'Topyekün'

Yedi yıl aradan sonra ‘Topyekün’ adını verdiği albümünü çıkaran Levent Yüksel, piyasada çok sayıda pop albümü olduğu için artık utanarak “Popçuyum” dediğini söyledi. Başarılı sanatçı, geçirdiği rahatsızlıktan sonra yaşadığı zor dönemi ve enteresan olayları da gözleri dolarak anlattı.
Levent Yüksel’in Yeni Albümü 'Topyekün'
‘Med Cezir’ albümünü çıkaralı tam 20 yıl olmuş. Levent Yüksel bunu söylediğine inanmak istemedim. Yıllar gerçekten çabuk geçiyor. O albümdeki ‘Tuana’, ‘Kadınım’, ‘Yeter Ki Onursuz Olmasın Aşk’ hala kulaklarımızda ve artık birer klasikler. Levent Yüksel çok zor zamanlar atlattı ama şimdi çok şükür çok iyi. Sohbetimizde o günleri de konuştuk ama ilk söz yeni albümü ‘Topyekün’de…

Yeni albümünüz hayırlı, uğurlu olsun. Yedi yıl ara verdiniz. Neden böyle oldu?

Levent Yüksel: Müzik şirketimi değiştirdim, bu beni çok etkiledi. Üç senem öyle geçti. Bir de ince eleyip sık dokudum. Eskiden “Popçuyum” derken çok övündüm. Şimdi “Ne iş yapıyorsun?” diye sorduklarında ufalarak “Popçuyum” diyorum. Çünkü herkesin bir pop albümü var. Ben aslında single çıkartma kararındaydım. Böylece bütün şarkılarına klip çekiyorsun ve o şarkılar meşhur oluyor. Çekmediklerinse unutulup gidiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017