Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

LG, Gerçek Zamanlı Çoklu Ortam Cloud Hizmetini Açıkladı!

LG Electronics, farklı elektronik cihazlar üzerinden tüm sayısal içeriğe kesintisiz bağlantı ve kusursuz erişebilirlik sağlayan LG Cloud (Bulut) hizmetini duyurdu.
LG, Gerçek Zamanlı Çoklu Ortam Cloud Hizmetini Açıkladı!
LG tarafından duyurulan Cloud hizmeti TV’ler, mobil cihazlar ve PC’ler üzerinden sayısal içeriklere kesintisiz bağlantı ve kusursuz erişebilirlik sağlıyor. LG Cloud, rakiplerinden farklı olarak kullanıcılara Android akıllı telefonlar, PC’ler ve Smart TV’lerde (Cinema 3D-3 Boyutlu modelleri dahil) olmak üzere üç ekranda ayrı bir ‘set-top box’a gereksinim duymadan her çeşit içeriği yönetme olanağı tanıyor. Kullanıcıların hizmetten yararlanmak için LG Cloud uygulamasını Google Play’den veya LG SmartWorld uygulamasını Android akıllı telefonlardan, LG Smart TV’lerdeki LG SmartWorld mağazasından ya da (www.lgecloud.com)’indirmesi gerekiyor.

LG Cloud, akıllı telefon içeriğini otomatik olarak cloud sunucuları, PC ve TV ile eşleştiriyor. Akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraflar ve videolar PC veya TV’lere anında aktarılabiliyor. PC’de bir araya getirilen videolar, akıllı telefonlarda görüntülendikten birkaç saniye sonra LG Cloud’a yüklenebiliyor. LG Cloud diğer Cloud hizmetlerinde farklı olarak, içeriğin TV, PC veya akıllı telefona aktarılmasının ardından kısa bekletme süresi ile dikkat çekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017