Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

LG Ürünlerinde Bir Ödül de IDSA'dan

LG, tasarım alanında gerçekleştirdiği atılımlar sayesinde 2012 ev eğlencesi ürünleriyle IDSA (Industrial Designers Society of America-Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Derneği) tarafından ödüllendirildi.
LG Ürünlerinde Bir Ödül de IDSA'dan
LG Electronics, IDSA (Industrial Designers Society of America-Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Derneği) tarafından birden fazla IDEA Ödülü’nün (International Design Excellence Awards-Uluslararası Tasarım Mükemmeliyet Ödülü) sahibi oldu. Ödüller LG’nin 55 inç OLED TV ve sihirli kumandaya sahip Cinema Smart TV ürünlerine geldi. LG Electronics, bu yıl içinde Red Dot ve iF tasarım ödüllerinde de önemli bir başarıya imza atarak birçok ürünüyle ödüle değer görülmüştü.

İlk kez CES 2012’de tanıtımı yapılan ve dünyanın en ince 55 inç OLED TV’si olma özelliğini taşıyan ürün, Seul’deki Dünya BT Sergisi etkinliğinde ‘Çoklu ortam Teknolojisi’nde Kore Cumhuriyeti Başkanlık’ Ödülü’nü almaya hak kazandı. 4mm, kağıt inceliğinde çerçeveye sahip LG 55 inç OLED TV, ileri düzeyde görüntü kalitesi sunuyor. Ürünün 4 renk piksel teknolojisi renklerin canlılığını arttırırken üç renkli RGB teknolojisinden farklılık gösteriyor. Bu teknoloji daha az katmana gereksinim duyuyor ve LG TV’nin daha ince ve hafif olmasına olanak tanıyor. 4 renk piksel teknolojisi, yarış araçlarında ve uçaklarda tercih ediliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017