Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

LinkedIn Nedir? Ne İşe Yarar?

Facebook, Twitter ve Google+ internet partilerinin düzenlendiği yerlerse, LinkedIn de bir o kadar internetteki iş yeriniz. Sosyal medyanın klasik iş ağı LinkedIn’le kariyerinize ivme katın.
LinkedIn Nedir? Ne İşe Yarar?
Facebook, Twitter ve Google+ internet partilerinin düzenlendiği yerlerse, LinkedIn de bir o kadar internetteki iş yeriniz. Diğer iş odaklı sosyal ağlar, bugün 150 milyon kullanıcısıyla LinkedIn’in yanına bile yaklaşamıyor.

LinkedIn’in üç temel amacı var. Bunlardan birincisi, kişileri bir araya getirmek. Diğer platformlarda arkadaşlar ve takipçiler varken, LinkedIn’de “kişiler” var. Bu terim, tanıdığınız, birlikte çalıştığınız ve adres defterinizde olmasının faydasını göreceğiniz kişileri kapsıyor. Çoğu iş tanıdıklar aracılığıyla bulunduğu için, eski ve yeni iş arkadaşlarınızla irtibatta kalmak faydalı olabilir.

LinkedIn, aynı zamanda yeni kişilerle tanışmak için de iyi bir platform. Bu da, sitenin ikinci önemli özelliği. Ancak gerçek hayatta olduğu gibi burada da iş dünyasının kurallarına uymak durumundasınız. Acemi kullanıcıların yaptığı en büyük hatalardan biri, kendilerine faydalı olabilecek kişileri hiç düşünmeden adres defterlerine eklemek. Aslında sistem, tam da bunu engellemek için tasarlanmış. Siteden verim almak istiyorsanız, bu kişilerden biri olmayın.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017