Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Liv Tyler'ın Hakkında Bilinmeyenler

Bernardo Bertolucci'in Çalınan Güzellik adlı filmiyle şöhreti yakalanan Liv Tyler, doğal güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla izleyenlerin beğenisini topluyor.
Liv Tyler'ın Hakkında Bilinmeyenler
Çocukluğunu Portland, Maine’e geçiren Liv Tyler, annesinin o dönem birlikte olduğu Todd Rundgren’i, babası zannederek büyüdü. 11 yaşında, yakın aile dostu olan Stven Tyler’a olan benzerliği dikkatini çekince, babasının annesinin bir zamanlar ilişki kurduğu Steven Tyler olduğunu öğrendi. On iki yaşında babasından soyadını alan yıldız, on dört yaşındayken annesiyle birlikte New York’a geri taşındı ve o yıl aile dostu, 1980’lerin ünlü top modeli Paulina Porizkova tarafından keşfedilerek modellik yapmaya başladı.

Seventeen, Interview gibi ünlü dergilerin kapağında yer alan Liv Tyler, Aerosmith’in ‘’Crazy’’ şarkısının klibiyle adını dünyaya duyurdu. O yıl ilk iki filminde oynadı: “Heavy ve Silent Fall”. Oyunculuğu çok sevdi ve modelliği karar verdi. Sinemada ilk ciddi çıkışını ise Bertolucci’nin “Çalınmış Güzellik” (1996) filmiyle yaptı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017