Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Loewe Connect ID Almak İçin 10 Neden!

Loewe Connect ID… Bu yüksek seviyeli teknoloji harikası, oturma odasının tam merkezine kurulmayı hak ediyor. İnternet erişimi, kişiselleştirilebilen görüntüsü ve kendine ait iPad uygulamasıyla istediğinizden çok daha fazlasını sunacak.
Loewe Connect ID Almak İçin 10 Neden!
Yüksek seviyeli teknoloji harikası Loewe Connect ID almak için 10 nedenimiz var. Bunlar ne mi? İlk neden 12 farklı renk seçeneği ve çok çeşitli kurulum özellikleriyle her salonun estetiğine uygun. İkincisi LCD ekran boyutlarında birçok seçenek bulunuyor. 32 inç, 40 inç ve 46 inç. Hepsi de 200Hz görüntü yineleme özelliğiyle geliyor.

Üçünü neden aktif sistem aracılığıyla üç boyutlu görüntüler destekleniyor. Diğer bir neden Assist Media uygulaması Connect ID’nin pek çok özelliğini iPad üzerinden kontrol edebilmenizi sağlıyor. Loewe Connect ID, internete, ev ağına ya da online içeriklere erişim için pek çok uygulama ve servis bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017