Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Log Dergisi Avea'nın Katkıları İle iPad'te

LOG Dergisi, Avea'nın sponsorluğu ile Türkiye'de ilk kez iPad'de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor
Log Dergisi Avea'nın Katkıları İle iPad'te
Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, ilklere imza atmaya devam ediyor.

Bu kapsamda; Avea’nın katkılarıyla hazırlanan LOG Dergisi iPad uygulaması ile teknoloji tutkunları, LOG Dergisi’nin tüm içeriğine, Türkiye’de ilk kez ve üstelik tamamen ücretsiz olarak iPad üzerinden kolayca erişilebiliyor.

Teknoloji tutkunları, derginin bugüne kadar satışa çıkmış tüm arşivini de ücretsiz olarak indirebiliyor. Ayrıca en yeni teknoloji haberlerini, oyun incelemelerini ve rehber niteliğindeki dosyaları diledikleri yerden okuma fırsatına sahip oluyor.

5 günde 1.509 kişi tarafından yüklenen ve 8.562 sayının okunduğu LOG Dergisi iPad uygulaması, Apple Türkiye Uygulama Mağazısı’nda haber kategorisinde birinci sırada yer alırken, Amerika Uygulama Mağazası'nda (US STore) Türkçe içeriğine rağmen haber kategorisi ana sayfasında yayınlanıyor.

Yaklaşık 2 MB büyüklüğündeki LOG iPad uygulamasını diğer tüm iPad uygulamalarında olduğu gibi bilgisayarda iTunes üzerindeki App Store’dan ya da iPad üzerindeki App Store’dan indirilebiliyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017