Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Logitech’in Tablet Aksesuarları

Logitech’in iPad ve Android temelli tabletler için tasarladığı aksesuarlar, tablet deneyiminize farklı bir boyut ve konfor katacak. Üstelik bu seride herkese uygun bir ürün var.
Logitech’in Tablet Aksesuarları
Hem koruyucu hem de klavye olarak kullanabileceğiniz bir kılıf mı arıyorsunuz? Logitech Koruyucu Klavye, her iki işi de bir arada yapabilen güvenilir bir yol arkadaşı. Tablet başındaki zamanınızın büyük bölümünü yazı yazarak mı geçiyorsunuz? O zaman ihtiyacınız olan tek şey, özel tuş tasarımıyla konforlu bir çalışma sunan Logitech Tablet Klavye. Belki de tabley ya da iPad’de oyun oynarken gerekli hakimiyeti kuramamaktan şikayetçisiniz. Artık Logitech iPad Joystick ile oyun oynamanın tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Tabletlerde yazı yazmak teknik olarak mümkün. Ancak çoğu kişi gibi siz de özellikle yoğun olarak yazı yazmanız gereken zamanlarda, bu işe adanmış gerçek bir klavyenin özlemini çekmiyor musunuz? İşte Logitech, bu soruna bir çözüm bulmuş ve geleneksel klavye ve laptop klavyesinin en iyi özelliklerini bir araya getirerek, tüm Bluetooth cihazlarla uyumlu Tablet Klavye adlı ürünü tasarlamış.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017