Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Logitech, Skype Video Görüşmesini Oturma Odanıza Getiriyor

Logitech, HDMI çıkışı ile tüm HDTV'lerde çalışabilen, Skype uyumlu yüksek çözünürlüklü TV kamerası, yeni Logitech TV Cam HD'yi tanıttı. Logitech TV Cam HD, oturma odanızdaki rahat kol tuğunuzdan HD Skype video görüşmesi yapma imkanı sunuyor.
Logitech, Skype Video Görüşmesini Oturma Odanıza Getiriyor
Başka bir yazılım veya bilgisayara gerek kalmadan, Wi-Fi veya ethernet bağlantılı HD TV’niz ile cihaza dahili Skype uygulamasının kurulumunu yapmak hızlı ve çok kolay. Logitech TV Cam HD’nin uzaktan kumandası, akıllı telefon, tablet bilgisayar, HD TV veya bilgisayardan Skype kullanan kişileri aramanızı sağlıyor. Koltuğunuzda rahatlığın keyfini yaşarken, Skype video araması yapmak istediğinizde, mevcut Skype hesabınız ile oturum açarak veya HD TV’nizden yeni bir hesap yaratarak kolayca sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Logitech TV Cam HD ile Skype üzerinden, hesabınızdaki Skype kredilerini veya arama aboneliğinizi kullanarak sabit ya da mobil numaraları arayabilirsiniz.

Skype sertifikalı Logitech TV Cam HD’nin kullanıcılara en iyi Skype arama deneyimini yaşattığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Video arama deneyimini televizyon üzerinden sunan Logitech TV Cam HD, evinizin rahatlığında sevdiklerinizle iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Gerek ekran boyutu, gerekse video kalitesiyle aileniz ve arkadaşlarınız yanınızdaymış gibi salonunuza yepyeni bir sosyallik getiren Logitech TV Cam HD, hayatınızı değiştirecek yeni bir deneyim sunuyor” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017