Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lost Planet 3 Ne Zaman Çıkacak?

Lost Planet, büyük oranda kılıçlı ve büyülü kurgularla dolup taşan video oyun dünyasında, başarılı olabilmiş az sayıda bilimkurgudan biri olarak kalbimde yer etmiş bir oyun. Nisan ayında Lost Planet 3’ü çıkarmak üzere olduklarını açıklayan yapımcılar oyunun kafa yapısının değiştiğini de duyurdu.
Lost Planet 3 Ne Zaman Çıkacak?
Lost Planet, büyük oranda kılıçlı ve büyülü kurgularla dolup taşan video oyun dünyasında, başarılı olabilmiş az sayıda bilimkurgudan biri olarak kalbimde yer etmiş bir oyun. Bir bilimkurgu sever olarak geçmişte yaptığım bir hesaplamaya göre oyun dünyasında, kılıçlı ve büyülü, ortaçağ temalı her 100 oyuna karşı sadece bir tane bilimkurgu temalı oyun yapılıyordu. Fakat senaryosuyla, oyun yapısıyla üzerine emek dökülerek yapılan bilimkurguyla karşılaşmak gerçekten zor oluyor ki bu talihsiz durumun sebepleri konusunda geçenlerde yeni bir teori geliştirdim.

Lost Planet, üzerine emek dökülmüş ve bu emeğin karşılığını da almış, büyük bir seven kitlesine sahip, nadide bilimkurgu oyunlarımızdan biridir ki, yapımcıları serinin üçüncü oyununu çıkarmak üzere hazırlık yaptıklarını Nisan ayı içinde duyurdular.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017