Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lotus'tan 5 Yeni Spor Otomobil

Tüm bunlar 5 yıl içinde mi? Hırslı planlar olabilir ama hiçbirisi bunun gibi değildi. Bir gün içerisinde 5 yeni model tanıtıldı ve hepsi 2015'de satışa sunulacak. Çılgınca mı?
Lotus'tan 5 Yeni Spor Otomobil
Donato Coco Meşgul bir adam. Ferrari 458'in 54 yaşındaki tasarımcısı, 2010 yılının Ocak ayında Lotus'a katıldığında kendisine beş yeni modeli sıfırdan tasarlamak gibi bir görev verildi ve bunların hepsi Eylül ayındaki Paris otomobil Fuarı'nda sergilenecekti. Bu güncel modellerin makyaj operasyonu değildi, tamamen boş kağıt üzerinde hayata geçen beş farklı modelden söz ediyoruz. Daha da kötüsü Paris'teki tanıtımlarından önce yönetimin onayı için hazır olmalıydılar. 'Bu durum tasarımcıların hayatında her zaman olan bir şey değil. Beş ayda boş bir kağıt parçasından beş otomobile!' diye açılıyor Coco gözleri kocaman hale gelmiş şekilde.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Lotus

Dergilerde yayınlanan Lotus ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017