Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

LucasArt'tan Star Wars 1313

LucasArt tarafından resmen duyurulan yeni Star Wars oyunu Star Wars 1313'ta bizi başarılı ve etkileyici görsellerinin beklediğini söylemek mümkün.
LucasArt'tan Star Wars 1313
İnsanlar ikiye ayrılır: Star Wars izlemiş olanlar ve Star Wars izlememiş olanlar. Çok mu iddialı oldu ne? Olabilir ama öyle… Star Wars 1313’te hiç Jedi olmayacak, Güç olmayacak, haliyle Sith de olmayacak. Star Wars 1313 daha çok insan odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kişisel bir tahmin olarak Karanlık Taraf’ta olacağımız yönünde.

Oyun içi görsellerin inanılmaz olmasının NVIDIA ile ortaklaşa çalışmalarından kaynaklandığı oyunun çoğunluğu metal ve yapay yüzeylerden oluştuğu için görüntüler neredeyse filmlerdeki kadar iyi olduğunu söylemek mümkün. Star Wars 1313 ‘da yüz mimikleri için çok uğraşıldığı ve teknik detaylar için The Avengers filminde çalışan kişilerle birlikte çalışılmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017