Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lüks Dünyasında 7 Yeni Trend

Printemps, 1,4 milyar Euro’luk cirosuyla dünyanın dev çok katlı mağaza zincirlerinden biri… Şirketin başında P&G kökenli Paolo De Cesare bulunuyor. Ona göre lükste trendler değişiyor.
Lüks Dünyasında 7 Yeni Trend
Printemps, 1,4 milyar Euro’luk cirosuyla dünyanın dev çok katlı mağaza zincirlerinden biri… Şirketin başında P&G kökenli Paolo De Cesare bulunuyor. Ona göre lükste trendler değişiyor. Tüketici artık gösterişi için değil kalite arayışıyla alım yapıyor. Pazarın özel koleksiyon parçalarına doğru gittiğini anlatıyor. Lükste mücevher ve saatlerin öne çıktığını söylüyor.

De Cesare’nin perakendenin geleceğine yönelik ilginç saptamaları da var. Ona göre gelecekte perakende pazarı giderek kutuplaşacak. Orta segmentteki markalar ise e-ticarete yönelecek ve kimse bu segmentte kalmak isteyemeyecek.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017