Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Lupamat'tan Yeni Yatırım Hedefi

Ürettiği hava kompresörlerini 30'dan fazla ülkeye ihraç eden Maksaş, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (IAOSB) fabrikasında düzenlediği toplantıda yeni ürünlerini ve hedeflerini bayileriyle paylaştı.
Lupamat'tan Yeni Yatırım Hedefi

Lupamat markası ile basinçli hava sektöründe 40 yılı askın süredir faaliyet gösteren ve sektördeki birçok yeniliğin öncüsü olan Maksaş, yurt genelindeki bayileriyle üçüncü kez bir araya geldi. 3 yıldır gerçekleştirilen bayi servis toplantılarında bayileriyle buluşan, yeni ürünlerini tanıtan, dilek ve şikayetleri dinleyen Lupamat, ürünlerini de bayilerine tanıttı. Maksaş Makina Genel Müdürü Nihat Dirin ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdinç ile bayilerin katıldığı toplantıda Nihat Dirin, yeni yatırımlarla sektördeki öncülüklerini sürdüreceklerini dile getirdi.

Ürettiğimiz hava kompresörlerini Almanya, İsviçre, Hollanda, Suudi Arabistan, Mısır, İsrail, Pakistan, Yeni Zelanda basta olmak üzere 30’un üzerinde ülkeye ihraç eden Lupamat’in 13 ülkede ise bayilik teşkilatı bulunuyor. Nihat Dirin dünyaca tanınan bir marka haline geldiklerini vurguladı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017