Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Luz Casal 27 Kasım'da İstanbul'da

İspanya'nın uluslararası alanda başarılı yıldızlarında Luz Casal, ölümsüz şarkılarını bir araya getirdiği, 30 yıllık kariyerinin bir özeti nitelindeki İUn Ramo De Rosas albümünün kapsamında 27 Kasım'da İş Sanatta sahne alacak.
Luz Casal 27 Kasım'da İstanbul'da
Albümünüz “Como la flor prometida” (Söz vermiş çiçek gibi) 1995 yılında 800 binden fazla satarak kariyerinizin en başarılı albümü oldu, sizce bu albümün sırrı neydi?

Genel olarak, sanırım albüm satışlarında başarılı olmak bir ya da birkaç şarkının başarısıyla alakalı, ayrıca imaj ve moda gibi faktörler de satışlar için önemli. Aslında, albümlerimden birinin diğerine göre daha çok ilgi görmesi benim için gizem.

Türkiye’de dinleyiciler için sizin de yeniden yorumladığınız unutulmaz “Historia de un amor” en tanıdık şarkı, peki bu şarkının sizin için de özel bir anlamı var mı?

”Hitoria de un amor” repertuvarımdaki tüm şarkılar arasında benim en çok bağ kuruduğum şarkı. Kendi kişisel anılarımla ve duygularımla çok fazla ilişkisi var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017