Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MaaMa Nedir?

Hayalini kurduğunuz bir fikri dijital alanda gerçeğe dönüştürmekte zorlanıyorsunuz çünkü ajansınızın ''development'' alanında yetişmiş eleman eksiği var. İşte dijital mecradaki bu asli sorunu çözmek için kurulan ve Mumbai merkezli bir şirket olan MaaMa, Hintli çalışanlarıyla hizmetinizde...
MaaMa Nedir?
Sertaç Tosun tarafından kurulan MaaMa, ajansların yarattığı fikirleri hayata geçirmelerinde onlara “ development” anlamında destek oluyor ve hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. MaaMa, Mumbai merkezli bir şirket… Start-up olarak mobil, sosyal medya ve gelişmiş database projelerini yönetebilen toplam 17 kişilik bir ekibe sahip. Çoğu çalışanı Hintli olsa da Singapur merkezli bir Güneydoğu Asyalı ek ekibi de var.

Tüm projeler İstanbul merkezli Türk proje yöneticileri tarafından yürütülüyor. MaaMa’yı ajansların içersindeki development departmanlarından veya dışarıda çalıştıkları “freelancer”lardan ayıran en büyük özellik kurumsal bir hizmet sağlıyor olması… Her proje yöneticisinin sabah 9 akşam 5 bir ofise tıkılmasındansa mobil yaşam kültürü ilke çalışıyor olmasının motivasyonu arttırdığını düşünen Tosun, “Her proje yöneticisini çalıştığımız bir ajansa tahsis etmek gibi bir planımız var. O proje yöneticisini o ajansın Maama’daki yüzü olacak. Ve böylece tüm yönetim süreci mobil olduğu kadar da müşterilerimizle anlık temaslar kurabilmemizi sağlayacak. Tabii mobil olurken de mobil iş kültürünün tüm teknolojik alt yapısını kullanıyoruz; basecamp, svn, skype, team viewer…” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017