Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MAC Bilgisayarlara Adobe Öğretmen-Öğrenci Paketi Hediyesi

Apple'ın Türkiye Distribütörü Bilkom'dan öğrenci ve öğretmenler için ''Okula Dönüş Kampanyası''.
MAC Bilgisayarlara Adobe Öğretmen-Öğrenci Paketi Hediyesi
Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom; okullar açılırken öğretmen ve öğrencilere büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. “Okula Dönüş Kampanyası” ile birçok öğrenci ve öğretmenin hayallerini süsleyen MAC bilgisayar alanları, yaratıcılık ve eğlence dolu bir kutu sürpriz bekliyor. Türkiye’nin sanal yaşam koçu Bİlkom’un düzenlediği “Okula Dönüş” özel kampanyası, öğrenci ve öğretmenlerin MAC hayallerini, eğitim dünyası için büyük önem taşıyan bir hediye ile birleştirerek gerçek dönüştürüyor.

Eylül ayı boyunca, tüm Türkiye çapından kampanyaya katılan Apple satış noktaları ve tekno marketlerde geçerli olacak kampanyada Bilkom güvencesi ile satılan MacBook Air, MacBook Pro ve iMac bilgisayarlar, hem satış noktalarındaki uygun fiyat avantajları ve kredi kartı ile 12 ayda vade farksız temin edilebilecek hem de Bilkom’un okul hayatında en büyük ihtiyaçlarından biri olarak lanse ettiği tam 199 dolar değerindeki Adobe Web & Design Preimum paketini içeren öğrenci-öğretmen sürümü hediye edilecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017