Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mad Men Dizisinin 5.Sezonunda Yeni Dekor

Beş yıl önce ilk yayınlandığında bizleri zaman tünelinde yolculuğa çıkaran New Yorklu Mad Men dizisi, yeni dekoruyla 5.sezonunda 70’lerin dekorasyon anlayışını gözler önüne seriyor.
Mad Men Dizisinin 5.Sezonunda Yeni Dekor
Dönem atmosferinin, alışkanlıklarının ve karakterlerinin kesinlikle çok iyi tasarlandığı Amerikan reklam sektörüne dönemsel bir bakış atan Mad Men, o yıllardaki ırkçı, ayrımcı ve kapitalist düzeni güçlü bir görsellikle bizlere aktarıyor.

Matthew Weiner yaratıcısı olduğu Mad Men dizisinin oyuncuları arasında Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, Christina Hendricks, Aaron Staton, John Slattery ve January Jones yer alıyor. Beş yıl önce ilk yayınlandığında bizleri zaman tünelinde yolculuğa çıkaran New Yorklu Mad Men dizisi, yeni dekoruyla 5.sezonunda 70’lerin dekorasyon anlayışını gözler önüne seriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017