Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Madonna ‘Popun Kraliçesi’

Madonna, pop oyununu en iyi şekilde oynadı. Yıkılmadık tabu, denemedik günah bırakmadı. Yükseldikçe kendini ifade etme özgürlüğünü cesaretlendiren bir lider haline gelerek popun en çok sattıran ve en büyük zaafı olmaya devam eden cinselliği, tabuları altüst etti.
Madonna ‘Popun Kraliçesi’
Yıkılmadık tabu, denemedik günah bırakmayan Madonna, tabuları altüst ederek öyle iyi kullandı ki, belki uzaylılarla sevişmek dışında kimselere daha fazla cüret edebilecek bir alan da kalmadı. Bu yüzden onun ardından gelenler sadece DNA’sını ve formüllerini farklı şekillerde kopya etmeye devam ediyorlar. O da artık 25 yaş üstü hatta 30’lu yaşlardaki daha da büyümüş milyonlarca hayranını cebine koyup, bu kez yepyeni bir nesle günahın kaynağını, popun DNS’sını yeniden gösteriyor: “MDNA”.

İlk kez 1982 yılında listelere “Everybody” şarkısı ile giren Madonna’nın, 30 yıllık kariyerinde, hayranları da büyüdü ve bazılarının kendini tekrar ediyor sandığı ne varsa, aslında yeni pop dinleyicileri için de gerekli olan bildik oyunların bir parçası. Madonna, 90’ların başında “Justify My Love” veya “Erotica” ile gösterdiği erotik cesaretinin ve günahın orijinalinin kimden geldiğini şimdilerde onu taklit ederek yeni nesle kakalayanlara, fıstık gibi “Girl Gone Wild” klibiyle de hatırlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017